Авторизація
0472 56-01-01

Новини УК

Контакти

УК "НОВА ЯКІСТЬ"

Телефон: 0472 560 101
0472 560 101 (диспетчерская)
Новини

Підприємство «Сантехбудконструкція» є частиною групи компаній «НОВА ЯКІСТЬ» – це єдина управлінська компанія в Черкасах, яка має на сьогодні необхідне обладнання, ресурси, досвідчених пра- цівників і сучасні технології, щоб надати повний комплекс послуг з обслуговуван- ня будинку за сучасними стандартами. Підприємство створене на базі «ЧСУ 525», в якого більш ніж 60-річний досвід будівельних та інфраструктурних робіт.

– Наша мета – щоб кожен мешканець відчув на собі покращення якості послуг. Тому ми запроваджуємо нову модель об- слуговуваннячеркаськихбудинків.Цеісу- часні способи комунікації з мешканцями, зокрема цілодобовий call-центр, і веб-сайт, де кожен зможе ознайомитись із планами робіт, розміром квартплати, на що були ви- трачені кошти тощо. Це і виконання робіт лише кваліфікованими працівниками із застосуванням сучасного обладнання. Це і су- ворий контроль за якістю виконаних робіт. Попередній тариф на квартплату не переглядався останні кілька років, тому він був збитковий. Підняття тарифу обов’язково призведе до покращення якості послуг. Адже ми напряму зацікавлені, щоб мешканці були задоволені і через рік продовжили з нами співпрацю, – запевняє засновник ТОВ «Сантехбудконструція» Андрій Бортник.

Наразі деякі політичні сили свідомо збурюють мешканців і поширюють неправду, аби підвищити собі рейтинг напередодні парламентських виборів. Зрозу- міло, що зараз перший перехідний місяць від СУБів до управлінської компанії, тому можливі певні недоліки в роботі. Але вони швидко усуваються. Уже за кілька місяців кожен відчує позитивні зміни.

– Нині у нас працює більше 350 працівників, і ми збільшуємо їхню чисельність, залучаючи кращих фахівців із міських ко- мунальнихпідприємств, які знаютьінфраструктуру кожного будинку. Уже сьогодні кожен керівник підрозділу, кожен робітник на своїй посаді чітко знають, куди ми будемо рухатись цього і наступного року і що кожен із працівників має зробити для досягнення нашої мети. Ми постійно намагаємося і далі підвищувати професійний кадровий потенціал нашого підприємства: стимулюємо своїх працівників професійно зростати і даємо шанс новим робітникам, які готові стати частиною нашого колективу. Вимоги у нас високі, але ж і працю досвідчених фахівців ми цінуємо, – зазначає головнийінженерТОВ«Сантехбудконструкція» Сергій Атамась.

Увійти в особистий кабінет
Після авторизації на сайті за допомогою особистого кабінету ви зможете:
  • Подивитися баланс особового рахунку
  • Передати споказники
  • Роздрукувати квитанцію
  • Надіслати заявку в аварійно-диспетчерську службу
  • Написати в книгу скарг і пропозицій