Авторизація
0472 56-01-01

Новини УК

Контакти

УК "НОВА ЯКІСТЬ"

Телефон: 0472 560 101
0472 560 101 (диспетчерская)
Новини

10 ПЕРЕВАГ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ «НОВА ЯКІСТЬ» 

1. Кваліфікований персонал

Управлінську компанію «Нова якість» створено на базі під- приємства «ЧСУ 525», яке має більш ніж 60-річний досвід будівельних та інфраструктурних робіт. Окрім того, на роботу до управлінської компанії були прийняті кращі працівники з СУБів, які знають кожен будинок. Також завдяки співпраці підприємства з виробниками сучасного обладнання працівники навчаються, як працювати з сучасними інструментами, технікою та обладнанням. 

 2. Контроль роботи комунальної техніки 
На відміну від СУБів на всіх автомобілях, тракторах та ін- шій спецтехніці управлінської компанії встановленні GPS- трекери. Таким чином, диспетчери, а незабаром і мешканці будуть бачити, скільки одиниць техніки задіяно і де саме вона працює. Також у мешканців буде можливість подати через сайт чи call-центр позитивний відгук або скаргу на будь-якого працівника управлінської компанії: сантехніка, електрика чи двірника. Це напряму впливатиме на оцінку його роботи. 
3. Чотири аварійни бригади замість двох

Зараз у Черкасах цілодобово працює чотири аварійні бригади, з них дві бригади сантехніків (які
усувають прориви водо та теплопостачання), одна електриків і одна для прочистки каналізації, для якої було придбане нове обладнання фірми «Ротенбергер». У СУБах було лише дві аварійні бригади. Також сантехнік і електрик змушені були їздити разом, у сантехніка електрик виконував роль помічника та навпаки. Тому раніше, якщо одночасно трапилось кілька аварійних ситуацій у різних кінцях міста, наприклад, прорив труб водопостачання і аварія, пов’язана з електрикою, ці аварії усу- вались почергово. То зараз, завдяки збільшенню кількості аварійних бригад та розподілу працівників за спеціальностями, ці роботи виконуються одночасно. 

4. Цілодобовий CALL-центр

Нині створюється абонентський відділ із кол-центром, який буде розташований за адресою: Черкаси, вул. Смілянська, 145. Кол-центр запрацює з 15 липня за номером 56-01-01. На- разі всі заявки можна подавати через міську службу 1505. 

5. Кошти які зібрані з будинку на нього і витрчаються

При СУБах кошти з усіх будинків ішли в «загальний котел», а потім керівник СУБу на свій розсуд визначав, на що їх витратити. То тепер кошти за квартплату обліковуватимуться за кожним будинком, і саме з цих коштів проводитимуть роботи з поточного ремонту по цьому будинку. Тому нині мешканці напряму зацікавлені вчасно сплачувати кошти за квартплату, адже потім саме з них зроблять поточний ремонт в їхньому під’їзді. 
Увійти в особистий кабінет
Після авторизації на сайті за допомогою особистого кабінету ви зможете:
  • Подивитися баланс особового рахунку
  • Передати споказники
  • Роздрукувати квитанцію
  • Надіслати заявку в аварійно-диспетчерську службу
  • Написати в книгу скарг і пропозицій