loading
Categories
“Нова якість “Благоустрій”

Вивозимо негабаритне сміття із 240 майданчиків

Компанія «Нова якість «Благоустрій», яка є структурним підрозділом групи компаній «НОВА ЯКІСТЬ», спеціалізується на очищенні міста від великогабаритних та ремонтних відходів.

Навесні 2019 року компанія виграла конкурс, оголошений Черкаською міською радою. За рік роботи кількість майданчиків для збору негабаритного сміття зросла із 140 до 240. Розміщення майданчиків та графіки їх очищення було погоджено  виконавчим комітетом Черкаської міськради.

одиниць техніки працює щодня

Негабарит – це сміття, яке не поміщається до стандартних контейнерів
ТПВ та має розмір понад 50*50*50 см

Гілля та листя – не є негабаритом

  • Для обслуговування міста компанія «Нова якість «Благоустрій» має достатню кількість техніки та персоналу.
  • Закликаємо мешканців багатоповерхівок виносити негабарит за день до його вивозу.
  • У приватному секторі автомобілі компанії негабаритне сміття забирають у день вивозу ТПВ. Його потрібно зібрати до мішків та розмістити поруч із контейнером. Якщо до кінця дня сміття не забрали, необхідно повідомити про це до кол-центру.
  • Запрошуємо мешканців завітати до абонентського відділу компанії та підписати угоду про вивіз негабаритного сміття. Адже, відповідно до законодавства, саме споживач має укладати договір з надавачем послуги. Відсутність договору не звільняє мешканців від сплати за послугу з вивезення негабариту.
  • Тариф становить 13 грн 20 коп для всіх жителів міста. Утім управлінська компанія готова здешевити вартість. Для цього вже звернулась до міської ради.
Законність послуги, яку надає «Нова якість «Благоустрій», було підтверджено Міністерством розвитку громад та територій України. 
“Нова якість “Благоустрій”

Давайте разом дбати про чистоту міста

Як відбувається вивіз негабариту

Благоустрій
Графік вивозу негабариту