Уже за кілька місяців кожен мешканець відчує покращення якості обслуговування його будинку

27 Июня 2019

Уже за кілька місяців кожен мешканець відчує покращення якості обслуговування його будинку.

Зараз ми на порозі кардинальних реформ у комунальній сфері міста, які торкнуться кожного мешканця черкаських багатоповерхівок. Уперше за роки існування комунального господарства у місті був проведений відкритий конкурс на обслуговування багатоквартирних будинків. Із п’яти учасників конкурсу місто обрало кращі умови, і в ре- зультаті перемогло підприємство ТОВ «Сантехбудконструкція». Тепер саме це підприємство замість СУБів обслуговуватиме черкаські будинки. Сучасні підходи в організації роботи, кваліфіко- ваний персонал, сучасне обладнання та техніка піднімуть на новий рівень обслуговування черкаських будинків. 

Від СУБів до «НОВОЇ ЯКОСТІ»

Підприємство «Сантехбудконструкція» є частиною групи компаній «НОВА ЯКІСТЬ» – це єдина управлінська компанія в Черкасах, яка має на сьогодні необхідне обладнання, ресурси, досвідчених пра- цівників і сучасні технології, щоб надати повний комплекс послуг з обслуговування будинку за сучасними стандартами. Підприємство створене на базі «ЧСУ 525», в якого більш ніж 60-річний досвід буді- вельних та інфраструктурних робіт.

– Наша мета – щоб кожен мешканець відчув на собі покращення якості послуг. Тому ми запроваджуємо нову модель обслуговування черкаських будинків. Цеісучасні способи комунікації з мешканцями, зокрема цілодобовий call-центр, і веб-сайт, де кожен зможе ознайомитись із планами робіт, розміром квартплати, на що були ви- трачені кошти тощо. Це і виконання робіт лише кваліфікованими працівниками із за- стосуванням сучасного обладнання. Це і суворий контроль за якістю виконаних робіт. Попередній тариф на квартплату не переглядався останні кілька років, тому він був збитковий. Підняття тарифу обов’язково призведе до покращення якості послуг. Адже ми напряму зацікавлені, щоб мешканці були задоволені і через рік продовжили з нами співпрацю, – запевняє засновник ТОВ «Сантехбудконструція» Андрій Бортник.

Наразі деякі політичні сили свідомо збурюють мешканців і поширюють неправду, аби підвищити собі рейтинг напередодні парламентських виборів. Зрозуміло, що зараз перший перехідний місяць від СУБів до управлінської компанії, тому можливі певні недоліки в роботі. Але вони швидко усуваються. Уже за кілька місяців кожен відчує позитивні зміни.

– Нині у нас працює більше 350 праців- ників, і ми збільшуємо їхню чисельність, залучаючи кращих фахівців із міських комунальнихпідприємств,якізнаютьінфраструктуру кожного будинку. Уже сьогодні кожен керівник підрозділу, кожен робітник на своїй посаді чітко знають, куди ми будемо рухатись цього і наступного року і що кожен із працівників має зробити для досягнення нашої мети. Ми постійно намагаємося і далі підвищувати професійний кадровий потенціал нашого підприємства: стимулюємо своїх працівників професійно зростати і даємо шанс новим робітникам, які готові стати частиною нашого колективу. Вимоги у нас високі, але ж і працю досвідчених фахівців ми цінуємо, – зазначаєголовнийінженерТОВ«Сантехбудконструкція» Сергій Атамась.


До списку новин